Договір публічної оферти

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВЦей договір адресований Споживачам (Покупцям) і є офіційним і публічною пропозицією Продавця - Товариства з обмеженою відповідальністю «БОГДАНОВА ГОРА», в особі директора Тинного Ігоря Владиславовича, який діє на підставі Статуту.

Споживач (Покупець), діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі - Договір) про наступне:1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому меті обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.2. Терміни та визначення

Відвідувач Сайту - такою, що походить на сайт https://miraclekids.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цього Договору і який бажає розмістити Замовлення на сайті https://miraclekids.com.ua.

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://miraclekids.com.ua.

Продавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «БОГДАНОВА ГОРА», в особі директора Тинного Ігоря Владиславовича, який діє на підставі Статуту, заснована відповідно до Законодавства України, що веде управління сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою https://miraclekids.com.ua.

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://miraclekids.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://miraclekids.com.ua.

Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, по яким вказується ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на Сайті.

Особистий кабінет - персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація і історія розміщених ним Замовлень.3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві купувати, Товари, виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «БОГДАНОВА ГОРА», представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://miraclekids.com.ua.

3.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину, в. т.ч. на Товари виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «БОГДАНОВА ГОРА».4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою https://miraclekids.com.ua.

4.2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформленняЗамовлення.


4.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.


4.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: info@miracle-me.com


4.5. Спілкування Користувача / Покупця з представітелямі Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.


5. ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ


5.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 5 хвилин.


5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.


5.3. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.


5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.


5.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.


5.6. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.


5.7. Доставка товару:


5.7.1. по м.Києву:


· В відділення «Нової Пошти» - БЕЗКОШТОВНО, 1-2 дня;


· Кур'єрська доставка - БЕЗКОШТОВНО, 1-2 дня (сьогодні при замовленні до 10.30, і завтра при замовленні після 10.30)


· Зарезервувати і забрати в магазині - БЕЗКОШТОВНО, резерв 2 дня.


Час доставки з 10.00 - 18.00 щодня. (Кур'єр з пн.-пт.)


«Нова Пошта» - з пн.-вс. В сб. тільки певні відділення).


Можлива доставка пар для примірки. Здійснюється кур'єром. Не більше 3-х розмірів однієї моделі). ВАЖЛИВО: ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЬ З ОПЛАТОЮ НА САЙТІ І доставкою по Києву НА СКЛАД перевізника "НОВА ПОШТА" Примірка СУМІЖНИХ РОЗМІРІВ ТИМЧАСОВО НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.


5.7.2. по території України:


в відділення «Нової Пошти» - БЕЗКОШТОВНО, 1-3 дні


зарезервувати і забрати в магазині - БЕЗКОШТОВНО, резерв 2 дня.


6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ


6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.


6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.


6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:


6.3.1. При доставці по м.Києву та по території України:


· Готівкою при отриманні;


· Банківською картою при отриманні;


· Оплата картою на сайті.


6.3.2. При доставці на територію Російської Федерації:


· Готівкою при отриманні;


· Банківською картою при отриманні;


· Оплата картою на сайті.


6.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.