Торгова марка Miracle Kids - український виробник високоякісного взуття та одягу для дітей, пропонує свою франшизу на відкриття брендових магазинів роздрібної торгівлі.

Заснувавши компанію в 2015 році, ми відповідально підійшли до питання якості - вся продукція виготовлена ​​з м'якої натуральної шкіри, замші та текстилю з гіпоалергенними властивостями. Вироби пошиті в Україні з урахуванням новітніх технологій і світових трендів в дизайні.

Miracle Kids в перекладі з англійської означає «диво», «диво в дітях». Саме таким ми бачимо Miracle Kids: традиції і класика, доповнені кумедними креативними деталями, яскравими аксесуарами та дивовижними, нестандартними рішеннями.

Виробництво організоване на базі модернізованої "Першої взуттєвої фабрики" Київ "і фабрики" ZIRKA Manufaktura "в Чигирині, які мають більш, ніж 100-річну історію. Досвідчені технологи нашої компанії постійно контролюють параметри якості і стабільність технологічних процесів на всіх етапах виробництва.

«Zirka Manufaktura» - це українська взуттєва фабрика, оснащена найсучаснішим обладнанням італійського виробництва Teseo, Cerim, Sabal, Stema - лідерами світового виробництва взуття. Інноваційні технології дозволяють нам випускати сучасні моделі взуття найскладнішого і вишуканого крою, а також створюють широкий простір для творчого пошуку кращих дизайнерських рішень.

Продуктивність фабрики Zirka Manufaktura - 20000 пар взуття на місяць за зміну.

Ми виробляємо взуття і одяг, використовуючи новітнє високотехнологічне італійське обладнання, вибираємо кращі матеріали і уважно стежимо за тим, щоб вся взуття, яку ми пропонуємо маленьким клієнтам, відповідала рекомендаціям сучасної ортопедії. Наше взуття рекомендоване Асоціацією ортопедів України.

Продукція представлена ​​в ціновій категорії «середній +» лініями одягу і взуття для хлопчиків і дівчаток віком від 0 до 12 років.

 

Переваги франшизи:

- Власне виробництво на італійському обладнанні «Zirka - Manufaktura»;

- Авторський дизайн;

- Сезонна зміна колекцій двічі на рік (сезони весна-літо і осінь-зима), а також оновлення асортименту капсульними, або міжсезонними колекціями 2 рази в сезон додатково;

- Якісна і сучасна продукція, яка користується попитом в українського споживача (якщо пропозиція для міст України), європейські тканини і шкіра.

- Поповнення складу продукції в міру продажів протягом 5 робочих днів з дня надходження замовлення;

- Можливість великих поставок;

- Розроблена високо-мотивуюча бонусна система;

- Впізнаваний дизайн магазинів, створений одним з кращих українських дизайн-бюро;

- Приваблива ціна для кінцевого споживача;

-Забезпечення єдиної роздрібної ціни у всіх магазинах-партнерах (включаючи інтернет-магазини), шляхом установки рекомендованих роздрібних цін;

- Наше взуття рекомендоване Асоціацією ортопедів України

 

Пакет підтримки для партнерів:

• Брендбук і фірмовий стиль, торгова марка

• Дизайн-проект магазину

• Логістика

• Супровід на всіх етапах запуску

• Підтримка франшизи на всіх етапах дії договору договором

• Маркетингова підтримка

• Супровід підбору персоналу

• Розрахунок фінансової моделі

• Затвердження локації

• Персональний менеджер

• Щоквартальний контроль якості

 

Формат франшизи:

- Інвестиції на запуск - від 250 000 грн;

- Роялті 10%, щомісяця від обороту на просування власного магазина;

- Рібейт 5% при обсязі продажів більш 400 одиниць на місяць;

- Площа локації - від 40 м кв до 100 м кв;

- Мінімальний термін договору - 2 роки.

 

Контактна особа:

Людмила Кирилова - керуючий компанією

Тел: +38 093 03 888 95

E-mail: lk@astrumt.com